Domáce nabíjačky 

Dostupné riešenie nabíjania do vnútorných a vonkajších priestorov Vášho domu alebo parkoviska. Jednoduchá inštalácia na stenu alebo stojan.

Ide väčšinou o zariadenie typu WallBox, teda inštaláciu na stenu, s výkonom od 3,7-22kW. Vždy sú vybavené základnou ochranou, ale je možné ich dovybaviť ďalším voliteľným príslušenstvom.

Aké typy Vám môžeme ponúknuť?

Wallbox eHome

Keďže je domáca nabíjačka často považovaná za domáci spotrebič, kľúčovými vlastnosťami sú príjemný vzhľad a kompaktná veľkosť. Typ WallBox ehome sa ďalej vyznačuje vlastnosťami ako sú nízke náklady, robustnosť a užívateľsky prívetivá obsluha

Wallbox eNext

Nabíjačka eNext bola navrhnutá tak, aby zjednodušila nabíjanie. Vyvinuli sme funkciu Presence Recognition, teda funkciu, ktorá užívateľovi umožňuje začať nabíjať bez akejkoľvek interakcie so zariadením. Nabíjanie sa začne, hneď ako zariadenie zistí prostredníctvom Bluetooth prítomnosť autorizovaného používateľa a je pripojený kábel k vozidlu.

SERVIS A PODPORA

Ku všetkým našim produktom a inštaláciám poskytujeme samozrejme záručný aj pozáručný servis. Vykonávame tiež pravidelné kontroly a revízie podľa stanoveného plánu, ktorý dodržujeme po celú dobu životnosti zariadenia. Držíme skladom dôležité náhradné diely (napr. nabíjacie káble).