Nabíjačky pre verejné miesta 

Tieto stanice sú určené k inštalácii na verejne prístupných (mestské priestory, nákupné centrá, parkoviská, letiská, čerpacie stanice) i súkromných miestach (spoločnosti, parkovisko bytových domov).

Ich inteligentné schopnosti ponúkajú množstvo možností zlepšenia využiteľnosti a prívetivosti pre užívateľov i prevádzkovateľov.

Aké typy Vám môžeme ponúknuť?

WallBox eVolve Smart

Typ eVolve ponúka pružnú identifikáciu, čo znamená, že užívateľ môže identifikáciu vykonať pred pripojením kábla k elektromobilu alebo až po pripojení. Je tiež vybavená potrebnou elektrickou ochranou (voliteľné) nielen na minimalizáciu rizika zásahu elektrickým prúdom, ale aj na zabezpečenie maximálnej využiteľnosti zariadenia vďaka nezávislej ochrane každého konektoru.

Post eVolve Smart

Koncept inteligentných miest v súčasnej dobe vyžaduje nový inovatívny dizajn pre mestské vybavenie, to platí najmä pre nabíjacie stanice elektromobilov. Stanica typu eVolve práve toto spĺňa svojím štylizovaným tvarom a modernými linkami.

Raption 50

Prístroj je navrhnutý tak, aby zohľadňoval skúsenosti majiteľov a prevádzkovateľov nabíjacích staníc s používaním rýchlonabíjacích staníc. Funkcie typu Raption 50 sú založené na modulárnej štandardizovanej elektronike. Ďalšou kľúčovou vlastnosťou je externý dizajn stanice. Sofistikovaný, štíhly dizajn a odolnosť sú len niektoré z atribútov, ktoré možno použiť na popis tohto typu a ktoré ju predurčujú k tomu, aby bola ideálnou nabíjacou stanicou nielen pre tie najštýlovejšie mestské oblasti, ale aj pre industriálne časti.