Servis a služby

Ako jedni z mála vám môžeme ponúknuť kompletný servis a služby v projektovaní, inštalácii, servise a predaji elektrostaníc pre automobily. Stačí nás kontaktovať a my Vám spracujeme od A po Z výhodnú ponuku a následne i projekt, výsledkom ktorého bude funkčná nabíjacia stanica vo vašom areáli, na parkovisku alebo doma.

Neviete si rady s výberom nabíjačky? Stačí zavolať a my Vám veľmi radi poradíme, ktorá elektronabíjačka bude pre Vás a Vaše vozidlo najvhodnejšia.

Čo všetko Vám môžeme ponúknuť?

PROJEKTOVANIE

Potrebujete návrh či kompletný projekt vrátane prepočtu návratnosti investície? Radi Vám ho spracujeme a zariadime za Vás i vybavenie dokumentov, stavebné alebo územný povolenie.

INŠTALÁCIA

Nami navrhnuté riešenie a dodané komponenty odborne nainštalujeme. Sme schopní Vám dodať kompletné riešenie na kľúč, vrátane prípravy miesta pre inštaláciu a následnú montáž na mieste, pripojenie do niekoľkých systémov pre platbu, kontrolu a monitoring zariadení.

SERVIS

Ku všetkým našim produktom a inštaláciám poskytujeme samozrejme záručný aj pozáručný servis. Vykonávame tiež pravidelné kontroly a revízie podľa stanoveného plánu, ktorý dodržujeme po celú dobu životnosti zariadenia. Držíme skladom dôležité náhradné diely
(napr. nabíjacie káble).

PODPORA

Naše zariadenia sú vždy pripojené na monitoring, pričom všetky nabíjania sú rozúčtovanie podľa Vašich požiadaviek a vedené prehľadne v systéme, kde môžete podrobne vidieť každú nabíjaciu stanicu zvlášť, sledovať jej on-live stav či obsadenosť.